بازتاب شکست سنگین والیبال ایران/ ایتالیایی های بی رحم!

بازتاب شکست سنگین والیبال ایران/ ایتالیایی های بی رحم!

شکست سنگین ایران در دیدار برابر ایتالیا در رسانه های بین المللی بازتاب داشت و اکثر سایت ها از بازی یک طرفه ایتالیا نوشتند.

به گزارش پیشتاز، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از لیگ ملت های 2024 در بامداد شنبه، پنجم خرداد به مصاف ایتالیا رفت و در یک بازی ضعیف سه بر صفر 25 بر 19، 25 بر 18 و 25 بر 11 شکست خورد.

ایتالیایی های بی رحم

سایت siatka لهستان در ارزیابی از این دیدار با تیتر “ایتالیایی های بی رحم”نوشت: ایران پس از شروعی متعادل جوابی برای  سرویس های رومانو نداشت و این روند در ست دوم نیز ادامه داشت و ایرانی ها همچنان نتوانستند از سد دفاع ایتالیا عبور کنند و  شاگردان دی جورجی  خیلی زود ابتکار عمل را به دست گرفتند. درخشش گالاسی باعث شد این ست را نیز لاجوردی پوشان برنده شوند.

در ست سوم بار دیگر روی سرویس های رومانو، ایتالیا 8 بر 2 پیش افتاد. ایتالیایی ها تقریباً در همه عناصر بازی تسلط داشتند و توانستند 25 بر 11 برنده شوند. عملکرد دفاعی ایتالیا بسیار بهتر بود و در ست سوم نتیجه 13 بر 1 را نشان می داد و در حمله ایتالیا 42 امتیاز و ایران 27 امتیاز کسب کردند. 

سایت اسپورت تی وی لهستان نیز نوشت:

ایتالیا در دیدار با ایران هیچ شانسی به حریفش نداد و خیلی قاطع موفق به کسب برد شد. موثرترین بازیکن ایتالیا یوری رومانو بود که 18 امتیاز گرفت و تاثیر حمله او تقریبا 78 درصد بود.

گاتزتای ایتالیا نیز نوشت:

درخشش رومانو، ایتالیا را به المپیک نزدیک تر کرد. در ابتدای بازی ایرانی ها عملکرد خوبی داشتند و بازی پا به پا پیش رفت ولی در ادامه از اواسط ست نخست، ایتالیا توانست قدرتش را به حریف دیکته کند. 

ست دوم از ابتدا با پیشتازی ایتالیا پیش رفت و این روند در ست سوم نیز تکرار شد و در نهایت ایتالیا به راحتی 3 بر صفر برنده شد. در نهایت رومانو 18 امتیاز گرفت و بهترین  بازیکن زمین بود. 

بازی بعدی ایتالیا در لیگ ملت ها برابر ژاپن خواهد بود. ایران در اولین مسابقه خود هم مقابل صربستان باخته بود و اکنون دومین باختش را نیز تجربه کرد.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازتاب شکست سنگین والیبال ایران/ ایتالیایی های بی رحم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازتاب شکست سنگین والیبال ایران/ ایتالیایی های بی رحم!"، کلیک کنید.