دستگیری۲۰ شکارچی متخلف – پیشتاز

دستگیری۲۰ شکارچی متخلف - پیشتاز

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از دستگیری ۲۰ شکارچی متخلف به همراه صید در مازندران خبر داد.

به گزارش پیشتاز، سردار رضا بنی اسدی‌فر در تشریح این خبر گفت: محیط بانان یگان حفاظت محیط زیست استان مازندران، حین گشت و کنترل در شهرهای نوشهر، آمل، بابل، قائمشهر، ساری، میاندورود و بهشهر متخلفان شکار و صید را به همراه ۱۴ قبضه سلاح شکاری، لاشه یک راس گراز وحشی، لاشه یک طاقه قرقاول، چهار قطعه ماهی،۳ رشته تور سالیک و ۳عدد لنسر کشف و ضبط کردند.

وی ادامه داد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر طی گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده ساروس در البرز مرکزی از یک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در آمل نیز محیط بانان با همکاری مأموران انتظامی این شهرستان حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی طی شش مأموریت جداگانه، شکارچیان غیرمجاز را به همراه ۸ قبضه سلاح شکاری، لاشه یک طاقه قرقاول، لاشه یک رأس گراز ، تعدادی فشنگ و سایر ادوات شکار ، دستگیر و طی دو مأموریت دیگر از سه صیاد غیر مجاز ۲ رشته تور ماهیگیری سالیک، سه رشته دام ماهیگیری و چار قطعه ماهی معمولی در رودخانه محور هراز و رودخانه گرمرود بخش دشتسر کشف و ضبط نمودند.

در ادامه این روند در بابل هم ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی از یک صیاد غیرمجاز یک رشته تور ماهیگیری(سالیک) و ۱۰ رشته تور ماهیگیری دیگر کشف شد.

سردار بنی اسدی فر بیان کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست قائمشهر در رودخانه تلار، روستای سنگتاب از صیادان غیرمجاز چهار رشته دام و یک عدد چوب ماهیگیری کشف کردند.

وی گفت: در این گشت‌های هدفمند در ساری ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در محیط بانی دودانگه محمدآباد و محیط بانی هولار و در مناطق حوزه استحفاظی طی دو مأموریت از شکارچیان غیرمجاز ۳ قبضه سلاح شکاری به دست آوردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست میاندورود نیز در رودخانه زردی بخش گهرباران این شهرستان دو رشته دام جمع آوری و سه عدد لنسر را ضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری پلیس، سردار بنی اسدی فر در پایان تصریح کرد محیط بانان جان بر کف یگان حفاظت محیط زیست بهشهر حین گشت و کنترل در مناطق شکار ممنوع، “هزارجریب”، از شکارچیان غیرمجاز ۲ قبضه سلاح شکاری وتعدادی فشنگ کشف و ضبط و متخلفان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری۲۰ شکارچی متخلف – پیشتاز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری۲۰ شکارچی متخلف – پیشتاز"، کلیک کنید.